E-Doktor

İster evinizde, ister iş yerinizde, Kliniğe gelmeye gerek kalmadan, Görüntülü Sanal e-Doktor vizite randevusu alabilir, şikayetlerinizi anlatabilirsiniz.

Bu uygulama ile, ihtiyacınız olan sağlık hizmetine artık evinizden çıkmadan ulaşabilirsiniz. Sizin ve ailenizin sağlık problemleri, kronik hastalıklarınızın takibi ve desteğe ihtiyaç duyduğunuz her türlü ortopedik sağlık sorunu için kliniğe gitmeye gerek kalmadan,  akıllı telefonunuz üzerinden size görüntülü görüşme imkanı sağlıyoruz.

Berova Klinik e-Doktor Online Sağlık Hizmeti

Nerede olursanız olun ulaşabileceğiniz Berova Klinik e-Doktor hizmetini konusunda deneyimli uzman hekim Dr. Kandemir Berova tarafından sunulmaktadır.

Berova Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği e-Doktor hizmeti için nasıl randevu alabilirim?

İhtiyacınız olan e-doktror sağlık hizmeti için online talep ederek randevu alabilirsiniz.

Hizmet kapsamı dışında kalan durumlar nelerdir?

Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma, beyin ve omurilik yaralanmaları, travmalar, bilinç kaybı, ciddi yanıklar, göğüs ağrısı, kusma ve benzeri durumlarda olayın meydana gelmesini takip eden ilk 24 saat içinde tıbbi müdahale gerektiren acil durumlara ilişkin şikayetler bu hizmet kapsamı dışındadır. Eğer bu tarz belirtileriniz varsa vakit kaybetmeden ilgili en yakın Acil Sağlık Hizmeti Birimlerine başvurmanızı öneririz.

Görüşme hangi uygulama üzerinden yapılacak ve nasıl başlatılacak?

Randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefon numaranızdan, telefonunuzdaki veya bilgisayaranızdaki Google Meet veya  Skype üzerinden üzerinden, randevu saatinizde görüntülü görüşme hizmetini başlatacağız.

Standart (klinikte gerçekleşen) muayeneniz sonrası kontrol muayene veya sonuç görüşmelerinizi görüntülü görüşme hizmeti olarak alabiliyor musunuz?

Kliniğimizde yapılan fiziksel muayeneniz sonrası sonuçlarınızın değerlendirilmesi amacıyla ve kontrol süreniz içerisinde doktorunuzun da uygunluğunu bildirmesi durumunda bu hizmeti görüntülü görüşme ile ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Görüşme ve bağlantı için gereksinimler neler?

Android, IOS veya Windows işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, görüntülü görüşme uygulaması olarak Google Meet veya Skype  ve kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır.

Randevu saatinizden 15 dk öncesinde geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde görüşme hizmeti için hazır bulunmanızı rica ederiz. İsterseniz Hasta Ön Bilgi Formu‘nu doldurarak ilgili raporlarınız ile birlikte bize gönderebilirsiniz.

Görüşme süresi ne kadar?

Görüşmelerimiz 15 dk ile sınırlıdır. Bu süre ancak doktorunuzun inisiyatifi ile uzatılabilir.

Randevu saati öncesinde ilgili danışman arkadaşlarımız sizi arayıp görüşme öncesi notlarınızı alabilir. Bu görüşme sırasında varsa paylaşmak istediğiniz raporlarınızı Hasta Ön Bilgi Formu‘nu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

Görüntülü görüşme için sizi aradığımız telefon numarasını sonrasında hekimle tekrar görüşme yapmak için kullanabilir miyim?

Hayır . Görüntülü görüşmeler için ilgili numara/ hesap sadece size verilen randevu saatinde  kullanılabilir. Sormak veya danışmak istediğiniz bir konuyu mesaj olarak atabilirsiniz.

Randevu/görüşme saatinde hazır olmazsam ne olur?

Size verilen randevu saatinizde hekiminiz tarafından arandığınızda telefonunuzu cevaplayamaz ve ilgili saat aralığında hazır bulunmazsanız hizmet kullanım hakkınızdan vazgeçmiş sayılırsınız.

Çalışma saatleri içerisinde +90 392 2272030  no’lu telefon numarasından bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.