Klinik Ulaşım- İletişim

bervaklinikmap

Berova Klinik

Ülkü Sokak No: 10,
Çağlayan,
Lefkoşa / KKTC

Tel : +90-392- 2272030
Fax : +90-392- 2287328

Google Maps  : https://goo.gl/maps/4WmTsGXa2wj

Email: berovaklinik@gmail.com ; k.berova@gmail.com

GSM : +905338694430 [ Viber, WhatsApp ]

sosyalmedya

Bize sosyal medya üzerinden de kolayca ulaşmanız mümkündür. Berova Klinik için facebook sayfası ve bir bir twitter hesabı (@berovaklinik ) vardır.

Bunun dışında kliniğin sorumlu hekimi Dr. Kandemir Berova’yı Facebook (Kandemir Berova) , Twitter (@kberova) ve  Instagram (kberova)  sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Ulaşım :

Berova Klinik Yol Tarifi :

itimatberovaklinikKarayolları Dairesi solda , İtimat Durağı sağda kalacak şekilde Kaymaklı Yolu Sokakta düz devam edin. Sol tarafta Kaymaklı Spor Klübü, daha ileride solda Su İşleri Dairesi, sağda ise Çağlayan İlkokulu kalacak şekilde sınıra doğru düz devam edin. Askeri birliği bulun. Üzerinde kırmızı çarpı işareti olan hurma ağacını görünce Tahsin Yazıcı Sokağına doğru sağa dönün ve ilk yoldan sola Ülkü Sokağa dönün.

Veya

Hamitköy Kavşağı ‘ndan şehir merkezine ( güney istikametine ) doğru dönün, dümdüz Çağlayan’a kadar devam edin, İsmail Beyoğlu Caddesi’nin sonunda askeri birlikten sağa dönün, sonra ilk yoldan  Tahsin Yazıcı Sokağına doğru sola dönün sonra ilk yoldan sola Ülkü Sokağa dönün.

harita2                  harita1

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.